Kui plaanid oma maja renoveerida, siis tee seda targalt ja energiasäästlikult!

Meie hea koostööpartner Swedbank pakub kodu energiatõhususe laenu parendamist vajavatele järelturu ehitistele.

 

Enamik Eestis tehtavatest kinnisvaratehingutest toimub vanemate hoonetega, mis ehitati enne 2000. aastat. Selliste elamute puhul võivad suureks probleemiks olla hoonete energiakaod.

Olukorra lahendamiseks pakub Swedbank kodu energiatõhususe laenu, millel on soodne intressimäär (alates 1,99 protsendist) tingimusel, et renoveerimise tulemusel muutub eramu energiatõhusamaks.

Kodu energiatõhususe laen tagab eelkõige paremad elamistingimused, suurendab kinnisvara pikaealisust ja väärtust. Ühtlasi aitab see vähendada hoonete ülalpidamiskulusid.

Swedbanki kodu energiatõhususe laenu saab taotleda oma maja (näiteks eramaja, paarismaja, ridaelamu või suvila) renoveerimiseks.

Laen on ette nähtud töödeks, mis hõlmavad energiatõhususe lahendusi. Näiteks, kogu hoone või selle osa soojustamist, tsentraalse või lokaalse (sealhulgas soojustagastusega) ventilatsioonisüsteemi paigaldamist, küttesüsteemi vahetamist või täiustamist, uste/akende vahetamist energiatõhusamate vastu või muude energiasäästlike seadmete (päikesepaneelid, tuulegeneraator) ning lahenduste soetamist ja paigaldamist.

Tagatiseks on renoveeritav kinnisvara, omafinantseering ei ole vajalik.

Loe lisa Swedbanki kodulehelt