Armsad lugejad

Epicenter Kinnisvaral on käed-jalad tööd täis. Turg on saanud pärast suve sisse uue hoo ja maakleritel on kõvasti tööd. Kui september möödus rendipindade lainel, et kõik koolidesse tulijad leiaksid endale hubase paiga, kuhu pärast loenguid tulla, siis nüüd on fookuses inimesed, kes väga soovivad jõuludeks päris oma kodu saada.

Selles uudiskirjas pöörame suuremat tähelepanu uusarendustele, mis on kinnisvaraturul hetkel vaieldamatult kõige minevam kaup.

Hinnavahe on vanade ja uute korterte vahel suhteliselt väike, mis annabki paljudele võimaluse nii-öelda upgrade teha ja päris uude majja kolida.

Uusarendused on muutunud ka üha põnevamateks ja terviklikumateks. Arendajad peavad tublisti pingutama, sest konkurents on tihe. Ostjad rõõmustavad – uusarendused pakkuvad midagi igale maitsele, kes soovib lofti, kes peresõbralikku ümbrust. Aastatega on arendajatele selgeks saanud, et oluline on ostjat üllatada ja korter ei piirdu vaid nelja seinaga, tähtis on ka haljastus maja ümber ning hea infrastruktuur. Ning mängu on tulnud ka nn wow element.

Näiteks Pro Kapital on tulnud Kristiines välja võimalusega saada korteri juurde aiamaa, kus saab kasvatada maasikaid, porgandeid, ürte ja noored, kes soovivad oma vanemad endale lähemale linna kolida, saavad nii oma vanemaid rõõmustada, sest armsaks saanud “käsi mullas“ tegevusi ei pea ka pealinnas maha jätma.

Hiljuti tuli turule ka üks uus tegija – Scandium, kes üllatab SpaceCube majadega. Arendatakse just väikeseid kortereid, millest on eelkõige kesklinnas puudus olnud.

Kindlasti loe värskest uudiskirjast meie jurisiti soovitusi, kuidas turvaliselt uusarendusi osta ja millele tähelepanu pöörata.

Soovin Teile ilusat sügist, hoidke vihmavari lähedal ja varbad soojas ning pugege sügisilmade eest oma koju peitu.