Müüa maja
73900 €
Korrused2
EnergiamärgisMääramata
Ehitusaasta2009
Üldpind75 m²
Toad3
Krundi pindala12773 m²
Üldinfo: Magamistubade arv 2, Katuse materjal Kivikatus, Seisukord Valmis, Omandivorm Kinnistu,
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: Sanitaarruumid Boiler, Saun, Kütte liik Kamin, Kamin, Vannitubade arv 1,
Lisainfo: Rõdu tüüp Lahtine rõdu,
Köök: Köögimööbel ja tehnika Külmkapp,
KVALITEETNE PALKMAJA!


Müüa maja Pöide vallas, Kõrkvere külas. Maja I kor. elutuba-köök, saun koos pesu- ning eesruumiga ja üks väike mag.tuba. I ja II kor. vahelagi on rajatud osaliselt ehk siis ruumid on avatud läbi kahe korruse. II kor. laepealset osa on võimalik kasutada magamisruumina. Ühtlasi pääseb sealt ka rõdule.
Juurdepääs kinnistule on väga hea. Kuivastu sadam jääb pooletunnise autosõidu kaugusele. Lähim pood asub Kõrkveres, kuhu on 1.5 km. Harju laht jääb 400 m ja restaureerimist vajav, kuid kasutuskõlblik sadam 500 m kaugusele. Läheduses on veel Kõrkvere ja Kakkuna paadisadamad.Naabruses asub Tika ratsatalu ja kaks uut palksuvilat. Edasi viib tee Kübassaare poolsaare tippu, kus elab veel vaid üks leibkond - majakavaht.
Kogu edasine, poolsaarepoolne maa on looduskaitsealune ja sinna pole lubatud detailplaneeringuid enam algatada. Seega on koht hästi rahulik, samas on turvalisus naabruses asuva talu näol olemas!
Krundil kasvavad kõrged kadakad ja mõned männid, ümbruses vaid hobustekoplid. Maja koht koos juurdepääsutee ja hoovialaga on keset kadakametsa sisse rajatud, tagades täielikku privaatsuse.
Krudil paiknevad lisaks majale veel grillimaja, puurkaev ja puukuur. Krunti läbib vana kiviaed, mida soovikorral saab taastada.
Maja on võimalik kasutada ka talvel. Selletarbeks on paigaldatud kamin ja õhksoojuspump ning soojustatud torustikud. Vesi oma puurkaevust, kanalisatsioon septikusse, el 220/380V (3x20A). Majal on olemas kasutusluba.

NB! Krundil ei ole ühtegi ehitus - kasutuspiirangut kuna asub nendest piiridest väljaspool.