KASUTUSLUBA OLEMAS!

Väike-Rae, Rae küla, Rae vald, Harjumaa

Müüa maja
334900 €
Korrused2
EnergiamärgisB
Ehitusaasta2020
Krundi pindala404 m²
Üldpind89.1 m²
Toad4
Üldinfo: tõrvapapp katus, parkettpõrandad, uus, kinnistu
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: vann, saun, dušš, pesumasin, põrandaküte (vesi), konditsioneer, konditsioneer
Lisainfo: parkimine garaažis, turvauks, ventilatsioon, kaabel tv, internet, tv, möbleeritud, terrass
Köök: elektripliit, külmkapp
I KORRUS:
•Teh.ruum
• Esik 3,9 m2
• WC 1,1 m2
• Köök-elutuba 33,2 m2
• Suur terrass 56m2

II KORRUS:
• Trepihall 6 m2
• Magamistuba 12,4 m2
• Magamistuba 12,4 m2
• Magamistuba 8,7 m2
• WC/Vann/Dušš/Saun 9,9 m2

PLANEERING:
Mugavustega nurgaboks, suure maalapiga. Välisuksest sisenedes jõuame 3,9 m2 suurusesse koridori, kus on võimalik tellida enda maitse ja suuruse järgi garderoob ning enne elutuppa jõudmist on olemas väike WC, suurusega 1,1 m2. Elutuba on avar ning avatud köögiga, mis piisavalt eraldatud, et kõik seal toimuv ei sega elutoas toimetamist. Köök on valmistatud MDF plaadist ning töötasapind on dekton presskivist, mille peal võib lõigata ja raiuda nii, et ei jää jälgi. Elutoast on kaks ligipääsu terrassile. Teisele korrusele jõudes on trepihalli paigaldatud Midea õhksoojuspump, et palaval suvel tagada meeldiv jahe õhk oma kodus. Lisaks on teisel korrusel kolm magamistuba, kõikides tubades täispimendatavast kangast kardinad. Suur vannituba, kus asup vann ja eraldi dušš, lisaks saun.

LISA:
Paigaldatud valguskaabel, Üldkasutataval alal on olemas eraldi lastemänguväljak selle boksi kasutada.

KÜTE JA KOMMUNIKATSIOONID:
Vesikandjal põrandaküte, mida soojendab õhk-vesi soojuspump Daikin, soojustagastusega ventilatsioonisüsteem

EHITUS JA VIIMISTLUS:
Kipsplaat EK 13, Kipsplaat GN 13, Vert.roov 45x45, samm 600, vahel Isover soojustus KL35, Aurutõkke kile 0,2, Puitkarkass 195x45, samm 600, vahel Isover soojustus KL 35 200mm, Tuuletõkke kips 9mm, Kleepesegu 5mm, PAROC soojustus Linio10 50mm, Armeerimissegu+võrk, Viimistluskrohv.

HOOV:
Suur maa-ala, mis on naabritest eraldatud aia ja elupuu hekiga, paigaldatud ka kastmissüsteem. 404 m2 asub 56 m2 suurune terrass koos 10 m2 katusealusega. Terrassi valgustab pimedal ajal sinna paigaldatud valgustus, mis läheb süttib automaatslt hämara saabudes ja kustub esimeste päiksekiirtega. Terrassi läänepoolsel küljel eraldab naabritest üle 2 m kõrgune sein, mis tekitab nö „grillnurga“. Terrassilt viib tänavakivi tee ( platsi suurus 40 m2) otse garaaži. Sealt pääseb otse kergliiklusteele läbi 5m pikkuse puldist avatava liugvärava. Garaaž on soojustatud, varustatud elekteri ja veega.
Boksi peamiseks eeliseks on nurgapeal olev asukoht, mis tagab nii päikese tõusu kui ka loojangu ning privaatsuse. Kõige uksepoolsemad kaks parkimiskohta kuuluvad (notariaalne kasutuskord) sellele boksile. Boksi välisuks asub nö „katuse all“, kuhu ei saja vihm ega lumi, kus on võimalik hoida nt jalgratast, lapsekäru jt asju.

ASUKOHT:
Logistiliselt heas asukohas Peetri ja Jüri läheduses, Tallinna linnapiir vaid 3 km kaugusel, südalinna jõuab autoga ca 15 minutiga. Hea ühendus ühistranspordiga. Järveküla ja Peetri kooli viib koolibuss, lähimad lasteaiad Järvekülas ja Assakul. Korralikult hooldatud ja valgustud ligipääsuteed, mis kuuluvad vallale. Kergliiklusteede kaudu saab sportlikult ja vabas õhus liikuda Jürisse, Assakule, Peetrisse.

Kui hindad vaikset peresõbralikku elukeskkonda ja suurlinna lähedust, siis see pakkumine on just sulle.
Lisainfo ja külastussoovi korral helista.