SUUREPÄRANE ASUKOHT!

Liivalaia tn 28, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda korter
500 €
Korrus4
EnergiamärgisE
Ehitusaasta1952
Üldpind56.2 m²
Toad2
Korrused5
Üldinfo: parkettpõrandad, valmis, korteriomand
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: vann, boiler, pesumasin, tsentraalne vesi, keskküte
Lisainfo: lukustatud trepikoda, turvauks, ventilatsioon, kaabel tv, internet, möbleeritud
Köök: gaasipliit, külmkapp
KORTER
... vabastatakse vastavalt uue üürniku vajadusele.
Kõik fotodel nähtavad asjad ei jää korterisse, kuid kogu mööbel, suurem köögitehnika ja vannitoa sisustus jääb. Gaasipliit, õhupuhastaja ja pesumasin-kuivati on uued ja kehtiva garantiiga. Gaasiboiler on regulaarselt hooldatud ja töökorras. Gaasipaigaldised on kontrollitud. Korteris on teisi ruume ühendav L kujuline esik-koridor. Köök on eraldiseisev ilma ukseta ruum ja samuti ka elutuba, mille aknad avanevad Liivalaia tänava poole. Kevadest sügiseni on nende akende taga pärnade rohelus. Ülejäänud ajal avaneb avar vaade linnale. Magamistuba on oma aknaga hoovi- ehk Lõuna pool.
HOONE
... on Stell'i poolt hooldatud. KÜ tegutseb aktiivselt.
HOOV
... on varustatud väravatega ja ümbritsetud aiaga. Sellel on suur muruplats ja parkimisala. Autovärava saab avada telefoniga helistades.
ÜMBRUS
Üle Liivalaia tänava asub Tallinna Südalinna Kool. Hospidali tänava kaudu saab Ida-Tallinna Keskhaiglasse. Läheduses on hulgaliselt hubaseid toitlustuskohti ja kauplusi.
TINGIMUSED
Lepingu jõustamiseks peab maksma ühe kuu üüri, 500€ ette, 500€ tagatisraha ja 600€ lepingutasu. St. kokku 1600€. Sõlmitakse tähtajatu leping, kuid eeskujulikule ja distsiplineeritud üürnikule võimaldatakse pikakaajaline üürisuhe. Lemmikloomad pole oodatud.