TULE JA TEE SISEKUJUNDUS OMA MAITSE JÄRGI!

Juhan Smuuli 11, Kuressaare linn, Saaremaa

Müüa korter
67000 €
Korrus2
EnergiamärgisD
Ehitusaasta1977
Üldpind48.4 m²
Toad2
Korrused5
Üldinfo: valmis, korteriomand
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: vann, tsentraalne vesi, keskküte
Lisainfo: lukustatud trepikoda, kaabel tv, internet, möbleeritud
KORTER
Originaalplaneeringuga korter paikneb viiekorruselise korterelamu teisel korrusel, hoone keskosas ja on läbi hoone planeeringuga. Elutuba ja köök jäävad Edela poole, vaatega õuealale ning magamistuba Kirde poole, vaatega õuealale. Korteri viimistlus vajab kaasajastamist. Korterit on pikka aega kasutatud vaid lühiajaliseks elamiseks ja hetkel kasutatakse ka mööbli vahelaona. Seetõttu mingi hulk fotodel nähtavatest esemetest viiakse korterist ära.
Ühistu sisese kokkuleppega kuulub korteri juurde üks keldriboks.
KÕRVALKULUD
Hooldustasu 15 €/kuus; Remondifond 15,97 €/kuus; Prügivedu 4,50 €/kuus ühe inimese kohta
Suvine vannitoa küte kuni 11 €/kuus; Soojusenergia ca' 57 €/kuus kütteperioodi kõige külmemal kuul. Hetkel on ettemaks ca' 1800 €.
HOONE JA KORTERIÜHISTU
Hoone asub põhitänavatest eemal ja on ümbritsetud puudega. Hoone fassaad on korrastatud ja otsaseinad soojustatud.
Vahetatud on trepikodade uksed ja aknad. Lamekatuse asemel on nüüd plekiga kaetud viilkatus.Küttesüsteem ja vee- ning kanalisatsioonitorustik on kaasajastatud. Trepikotta pääseb hoone mõlemalt poolelt. Keldris on palju üldkasutatavat pinda. Korteriühistu on tegus.
ÜMBRUS
Läheduses asuvad Coop Kaubaait, Coop Tooma Consum ja veidi eemal Kihelkonna Rimi mini ning mitmed teisedki kauplused. Samuti asuvad läheduses mitmed bussipeatused ja haridusasutused ning Kuressaare Spordikeskus.