Hoonestusõigus võimalus!

lao tn 20 ja 20a, Maardu linn, Harjumaa

Müüa maa/krunt
532300 €
Krundi pindala21292 m²
Üldinfo:
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: elekter olemas, tsentraalne vesi
Muuga sadam on kaubanduslik meresadam Harjumaal Kesk-Eestis Muuga lahe rannikul. See on Eesti suurim rahvusvaheline kaubanduslik meresadam. Asub Maardu linna haldusterritooriumil. Osa Tallinna sadamast. Maksimaalne sügavus kai ääres on 18,0 m. Sadamasse siseneda lubavate laevade maksimaalne pikkus on 300 m, laius 48 m, suurim lubatud süvis 13,7 m. Navigatsioonitingimused selles Soome lahe osas võimaldavad sadama peaaegu aastaringseks toimimiseks. Raudteeside toimub läbi Muuga - Narva - Peterburi liini.

Pakkumisel maatükk tööstuslikuks kasutamiseks. Krunt asub umbes 2-3 km kaugusel Tallinn - Peterburi maanteest. Lähedel raudtee. Krundi piiril on vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrassid. Ehitise suurim lubatud kõrgus maapinnast on 25 m - 5 korrust. Ehitusõigus 7000 m2. Maksimaalne hoonete arv krundil on 5. 95% tööstusmaa ja 5% ärimaa.
Teisel krundil, Lao tn 20a (6502 м2) maapinnast on lubatud kõrgus 25 m - 5 korrust. Ehitusõigus 2300 m2. Maksimaalne hoonete arv krundil on 3. 95% tööstusmaa ja 5% ärimaa.
Krundi võimalikud rakendused:
- tootmisettevõtete loomine
- ladude korraldamine
- tolliladude korraldamine või
tollitsoonid
- aktsiisiladude korraldamine
- piirkonnas ettevõtete loomine
teenus
- ettevõtete loomine tootmiseks
roheline elektrienergia jne.
Oleme valmis mitmekülgseks koostööks: alates tavalisest müügist kuni ehitusõiguse (hoonestusõigus) kokkuleppeni, samuti on võimalik krunte üürida , oleme avatud erinevatele pakkumistele.
Huvi korral võtke ühendust!