VÕTI KOHE KÄTTE!

Lasteaia 5, Loksa linn, Harjumaa

Müüa korter
42500 €
Korrus5
EnergiamärgisC
Ehitusaasta1984
Üldpind60.7 m²
Toad3
Korrused5
Üldinfo: parkettpõrandad, renoveeritud, kinnistu
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: vann, boiler, pesumasin, tsentraalne vesi, keskküte
Lisainfo: lukustatud trepikoda, turvauks, garderoob eraldi, kaabel tv, internet, telefon, tv, möbleeritud
Köök: elektripliit, külmkapp
ELUKESKKOND JA ASUKOHT
Elukeskkond võib olla soodne tervisele, kuna ümberringi puhas õhk, meri, metsad, samuti on maja puhul tegu paneelimajaga, mis on looduslik ja hingav materjal.
Loksa areng on läbi aegade sõltunud linna looduslikust asendist. Üheks tähtsaimaks teguriks ja edasiviivaks jõuks on siin kahtlemata olnud linna soodne sadamakoht Valgejõe suudmes. Liivane rand, soe merevesi, looduslikult ilus Valgejõe org ja kaunis männimets annavad Loksale suurepärase eelduse saada taas tunnustatud puhkepiirkonnaks. Loksa linna ümbritsev imekaunis Lahemaa rahvuspark on siinkohal vaid kirsiks tordil. Väikelinnale omaselt on ka Loksa kandi inimesed aktiivsed ning ettevõtlikud.
Loksal võimalik saada tööd metalli-, ehitusmaterjalide- ja tekstiilitööstuses, laeva- ja masinaehituse ning elektroonika valdkonnas. Lisaks saab ennast tööle rakendada ka klienditeeninduses, tervisehoiu-, haridus- ja miks mitte ka turismivaldkonnas. Kes töökoha leidmisega hätta jäävad, saavad kindlasti leiba teenida ka mõnes kõrvalmaakonnas.
Käe-jala juures on Grossi Toidukaubad, Konsum, Ehituse ABC ja muid väiksemaid poode. Gümnaasium, lasteaed, noortekeskus, muusikakool.

PLANEERING
Sisse astudes jääb garderoob, parema kätt köök, kohe edasi avar ja hubane elutuba. Otse elutuas edasi jääb WC ja vannituba ( eeraldi ) paremal ja vasakult hubased jaavad magamistubad.

MAJA
Toimiv ühistu on loodud mitme maja peale. Fassaad ja rõdud tehtud.

KÜTE
Keskküte. Kulud suvel 60 EUR ringis, kütteperioodil 230 EUR ringis. Lisandub vesi ja elekter

MÖÖBEL
Köögimööbel koos tehnikaga ja kõik mööbel, mis piltidel näha jääb sisse.

PARKIMINE
Tasuta maja juures.

Võta ühendust ja lähme vaatama.