Suurepärane asukoht, kasutusluba olemas!

Aedniku tee 24, Metsanurme küla, Saku vald, Harjumaa

Müüa maja
123600 €
Korrused2
EnergiamärgisMääramata
Ehitusaasta1987
Krundi pindala1319 m²
Üldpind119.2 m²
Toad5
Üldinfo: eterniitkatus, renoveerimist vajav, kinnistu
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: boiler, saun, kamin
Lisainfo: garderoob eraldi
Köök: elektripliit
Müügile on tulnud hea asukohaga privaatne kinnistu, mida saab kasutada suvilana või renoveerida aastaringseks elamiseks.
Hoonetel on kasutusluba ja korstnapühkimise akt.

Kinnistu paikneb kiirelt arenevas ja kõrgelt hinnatud elamu- ja suvituspiirkonnas, mis asub Tallinnast 30 km ja Sakust 7 km kaugusel. Tegemist on tupiktänaval asuva nurgakrundiga, mis tagab privaatsuse.
Kinnistul asuvad aiamaja (103,9m2), saun/puukuur (15,3 m2+10,2 m2), kasvuhoone
(21 m2) ja salvkaev (sauna- ja kastmisvesi).

AIAMAJA
Katusealusel II korrusel on kaks tuba, mille netopind on kokku 37,5 m2.
Põhikorrusel on esik, magamistuba, elutuba, garderoob, veranda, köök, kuivkäimla ja algselt remonditöökojaks ehitatud tööriistade hoiuruum.
Küttekehadeks on pliit ja kamin. Köögis on lisaks ka elektripliit.
Põhikorruse netopind on 66,4 m2. Kogu hoones on kokku netopinda 103,9 m2.

Põhikorruse seinad on tellistest, mis on väljast kaetud õhekrohviga ning värvitud heledaks. Välissein on soojustatud (v.a. veranda). Aknad ja uksed on puidust, katuse katteks on viimistluseta eterniitplaadid.

SAUN/PUUKUUR
Tegemist on liithoonega, kus saunal on silikaattellistest ja kuuril puidust välisseinad.
Hoone saunaosas on riietus-, pesu- ja leiliruum.
Katuse all (lae peal) on ca 200-liitrine veepaak.
Saunas on tahkeküttega saunaahi, mis soojendab ka pesuvett. Sauna- ja pesuvesi saadakse krundil olevast salvkaevust, reovesi kogutakse settekaevu.

KASVUHOONE
Kasvuhoones on eraldi ruum aiatööriistade hoiustamiseks, mille välissein on laotud silikaattellistest ja katusematerjaliks on eterniit.

KINNISTU
Hooldatud kinnistul kasvavad õuna- ja ploomipuud, astelpaju, arooniad, marjapõõsad ja ilutaimed, kasvuhoones on viljakandvad viinamarjad.

Juurdepääs kinnistule on killustikukattega teelt, parkida saab maja ees. Lähiümbruses on hea kergliiklusteede võrgustik.
Kasemetsa rongipeatuseni on 2,9 km, piirkonnas liigub koolibuss.
Kinnistul ei ole hetkel tsentraalse vee- ja kanalisatsiooniühendust, kuid liitumispunktid on kinnistu piiril olemas. Elektrivarustuse hoonetes (3 faasi á 16 A) tagab Eesti Energia.

METSANURME KÜLA
Metsanurme küla, mis on oma nime saanud külas laiuvate metsade tõttu, asub Saku valla lõunapoolses osas, käänuliste loogete ja maaliliste luhtadega Keila jõe kaldal. Põhja suunal on naabriks Üksnurme, idas Kasemetsa ja Kajamaa külad, lõunas Kiisa alevik.
Saku valla elanike registri järgi on Metsanurme püsielanike arv 01.05.2021 seisuga 786, suveperioodil suureneb see aga mitmekordselt. Külakeskuses käib aktiivne külaelu, mida korraldab Metsanurme MTÜ.
Metsanurme küla on kahel korral edukalt osalenud ka Harjumaa "Kauni küla" konkursil, saavutades 1999. aastal II koha ja 2004.aastal III koha.