Hellerheina 32, Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa

Müüa maja
99000 €
Korrused1
EnergiamärgisMääramata
Ehitusaasta2004
Krundi pindala881 m²
Üldpind89.5 m²
Toad3
Üldinfo: eterniitkatus, renoveerimist vajav
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: boiler, dušš, tsentraalne vesi
Lisainfo: terrass
Köök: elektripliit
Aastaringse kasutusega elamu, kasvuhoone koos kuuriga, abihoone ja hooldatud aed, kus kasvavad viljapuud, marjapõõsad, lilled ja karulauk.

Viilkatusega elamus paiknevad esik, elutuba- ja magamistuba, köök, tualettruum, pesuruum. Esikust viib trepp üles pööningule, mis on kasutusel suvetoana.
Sissepääs hoonesse on terrassilt, kust avaneb eraldi uks abiruumi (19,4 m2), millele on ligipääs ka maja tänavapoolsest küljest.

Elamu kütteallikateks on soemüüri ja radiaatoritega varustatud tahkel kütusel töötav „Pioneer”-tüüpi pliit ning Mitsubishi õhksoojuspump. Pesuruumis ja magamistoas on elektriline põrandaküte. Majal on olemas korstnapühkimise akt (09.2020).
Elumajas on vesi (Tallinna vesi) ja kanalisatsioon. Elektrivõimus on 3x10A.

Elamu katus on kaetud eterniidiga, välisviimistluses on kasutatud puitu. Maja konstruktsioonid ja välissein on ehitatud tellistest ja väikeplokkidest, vahe- ja katuselaed puidust. Isolatsiooniks on kasutatud kivivilla.

Elamu koosseis:
• köök (7,2 m2): pioneeripliit, mille abil köetakse majas olevaid radiaatoreid, elektripliit Zanussi, köögikapid, põrandal kergesti hooldatav linoleumkate
• pesuruum (4,9 m2): põrandaküte, pliit, soojaveeboiler (80 liitrit),
• tualettruum (1,1+0,8 m2),
• magamistuba (10,6 m2): põrandaküte, soemüür, laminaatparkett,
• elutuba (11,1 m2): radiaator, laminaatparkett,
• suvetuba (15,2 m2): magamis- ja puhkenurk, radiaator,
Soovi korral jääb osa piltidel olevast mööblist sisse.

Rohenäppude rõõmuks on krundile rajatud kasvuhoone ja kuur; kasvavad viljakandvad õuna- ja pirnipuud, marjapõõsad (sõstrad, tikrid, vaarikad) ning rohkelt lilli. Kastmisvett saadakse krundi piiril olevast salvkaevust, mida kasutatakse naabriga kahe peale.
Kinnistu on piiratud metallpostidele toetuva võrkaiaga. Autot saab parkida krundil maja ees või värava kõrval.

Krundil paiknes varasematel aastatel väiksem aiamaja, mis valmis 1987.a. Hiljem, s.o 2004-2006.a ehitati see ümber elamuks, mille kohta on olemas projekt. Elamu seisukord: valmis, kasutusluba puudub.
Olemasoleva projekti järgi on krundi täisehitusprotsent 14, Maardu linna ehitusmääruse järgi on lubatud täisehitusprotsent kuni 25.

Ümbruskonnas on väljakujunenud aedlinnamiljöö eramajadega, kus elatakse aastaringselt. Bussipeatus on lühikese jalutuskäigu kaugusel. Asukoha eeliseks kaunis loodus, vaikne elukeskkond, puhke- ja sportimise võimalused, hea ühendus kesklinnaga.
Juurdepääs kinnistule on tänavavalgustusega asfalteeritud teelt ja võimalus rajada täiendav juurdepääs Pirnipuu tänavalt.