Rihvajõe, Pärsama küla, Leisi vald, Saaremaa

Müüa maa/krunt
20000 €
Krundi pindala5500 m²
Üldinfo:
Kinnistu looduse keskel Saaremaal

Rihvajõe kinnistu, Pärsama, Saaremaa vald, Saaremaa

Müüakse ühte osa suuremast kinnistust. Kinnistu piirneb kolmest küljest metsatukaga ja lõunast avatud päikesele. Asukoht Angla/Koikla – Ratla teede ristil.
Kinnistu lõplik asukoht ja täpne suurus on müüjaga võimalik läbi rääkida ja võib erineda siinpakutust. Seetõttu võib ka lõplik hind muutuda, kui on soovi osta suuremat osa kinnistust. Müüdava kinnistu asukohaks jääb vähemalt piirkond suure kinnistu edelanurgas maantee ja valla tee ristmikust alates. Vastavalt soovile võib kinnistu piiresse jääda ajalooline kiviaed või piirneda kinnistul asuva ojaga, valida saab kas rohkem puid või rohkem lagedat maad.
Kinnistule saab uus omanik ehitada suvemaja või aastaringseks elamiseks maja ning ühe abihoone. Elamu stiiliks oleks piirkonda sobiv palkelamu, mille elektrivarustus baseerub päikeseenergial (toetab generaator). Veevarustus ja kanalisatsioon tuleb uuel omanikul omal valikul välja ehitada.
Kinnistule on planeeritud hoburauakujuline ligipääs sisse ja väljasõiduga Ratla teele. Valmimisel. Planeeritav tähtaeg märtsiks.
Lähikonnas:
* Kuivastu 48 km
* Kuressaare 37 km
* Pärsama küla keskus ca 1,5 km
* Angla tuulikud 7 km
* Leisi 10 km