Pirita jõega piirneval kinnistul paiknev eramu!

Veskitaguse küla, Rae vald, Harjumaa

Müüa maja
380000 €
Korrused3
EnergiamärgisMääramata
Ehitusaasta2020
Krundi pindala30001 m²
Üldpind350.7 m²
Toad7
Üldinfo: uus, kinnistu
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: vann, saun, dušš, maaküte, kamin
Lisainfo: parkimine garaažis, signalisatsioon, turvauks, garderoob eraldi, terrass
Müüa privaatsel kinnistul asuv avara planeeringuga elumaja. Maja kõige olulisemad ehitustööd on tehtud, poolik on lõppviimistlus (tehtud kuni kruntvärvini) ning see annab suurepärase võimaluse sisustada kõik enda maitse järgi. Paigaldamata on trepp ja terrassid. Ehitustöödest on maja soojustatud, fassaad viimistletud, kõik uksed-aknad paigaldatud, maja ja jõe vahelisele alale on paigaldatud maakütte torustik, olemas radiaatorid ja Nibe katlasüsteem.
Ruumid paiknevad kolmel korrusel:
Alumisel-poolkeldrikorrusel on hoiu- ja hobiruumid, töötuba (kindlasti vajalik kalamehe varustus;)), kütteruum ja garaaž 2-le autole. Keldripinda on laiendatud, mis annab maja üldpinnale ca 50 m2 juurde.
Esimesel elukorrusel(samuti pääs väljast koheselt II korrusele) on suur ja avar elutuba, mille aatrium ulatub teisele korrusele, eraldi asetev köök, kabinet(magamistuba), terrassid, tualettruum ja saunaruumid koos väikese SPA´ga ( bassein).
Teisel korrusel paiknevad neli magamistuba. Suuremal magamistoal on oma vannituba. Teiste magamistubade käsutuses on eraldi vannituba samal korrusel.
Täpsema huvi korral võta ühendust, ehitusluba 2005.aastast, projekt ja plaanid olemas.