Telliskivi 62, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda äripind
700 €
EnergiamärgisMääramata
Üldpind71.5 m²
Korrused2
Korrus2
Üldinfo: renoveeritud, muu
Üürile anda äripind 71,5 m2 Telliskivi 62. teisel korrusel. Ruum on eraldatud vaheseintega neljaks erinevaks ruumiks ja on eraldi sissepääsuga teistest majasolevatest äridest. Ruumile annavad valgust katuseaknad mida saab vajadusel ka avada. Soojust ja jahedust annab õhksoojuspump

Majas asub esimesel korrusel populaarne toitlustus koht One Sixty ja mootorrataste töökoda. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on olemas ka mitmeid teisi populaarseid toitlustuskohti ja kaupluseid.

Vahetus läheduses paiknev Telliskivi Loomelinnak on sõbralik ruum heade ja habraste mõtete ning projektide jaoks. — Kümnes hoones toimetab 250 ettevõtet ja 1500 inimest. Seniste tegutsemisaastatega on Telliskivist kiiresti saanud linnarahvale tuttav vaba aja veetmise koht, mida külastavad igapäevaselt nii kohalikud kui ka kaugemalt tulijad.

Parkimine on maja ees ühele autole tasuta. Teised sõidukid saavad parkida üle tee Rimi parklas, mis on lähimatest parklatest soodsaim. Sõidukitega saab territooriumile Telliskivi tänavalt ja Kalamaja poolsest küljest.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks!

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda tagatisraha, üüri ettemaks ja lepingutasu (1 kuu üür + KM).