Kivikirve 31, Manniva küla, Jõelähtme vald, Harjumaa

Müüa maja
380000 €
EnergiamärgisMääramata
Ehitusaasta2006
Krundi pindala942 m²
Üldpind183 m²
Toad5
Korrused2
Üldinfo: parkettpõrandad, valmis, kinnistu, profiilkatus
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: boiler, saun, dušš, pesumasin, tsentraalne vesi, põrandaküte (elekter), konditsioneer, kamin
Lisainfo: garderoob eraldi, kaabel tv, möbleeritud, terrass, signalisatsioon
Köök: keraamiline pliit, külmkapp
Turvaline ja mõnus piirkond on kinnine ning sissepääsud kaamerate valve all. Golfiküla territooriumile pääseb auto numbrituvastusega ja tõkkepuud on ka telefoniga avatavad. Maja asub tupiktänava lõpus.

Majal on suurepärane asukoht parimate vaadetega. Asukoht on otseste meretuulte eest puudega kaitstud, mis aga ei piira siiski ilusat vaadet merelahele.

Golfiküla teed on asfalteeritud ja valgustatud ning talvel lumest hooldatud.
Lähim lasteaed on 5 km kaugusel Kostiveres. Poed on 4 km kaugusel Jõelähtme keskuses. Piirkonnas käib koolibuss ja ühistransport.
Lumistel talvedel on golfiradadele loodud suusarajad.

Captain’s Villa on Rootsis projekteeritud Sweco Architects’i väliseestlasest Rootsi arhitekti Aare Saks’a poolt.

Kasutusluba olemas. Ehitis on raudbetoonist vundamendil ja puidust konstruktsioonidega moodulmaja.
Maja välistele puitosadele on tehtud puhastus ja värvimistööd aastal 2019.
Majal on kolm terrassi, millest kaks on asetusega Sea Course kolmanda golfiraja tiiboksi poole ja kolmas on huvitava lahendusena loodud maja sisehooviks, mida ümbritseb kolmest küljest maja, ning sellelt on avatud vaade kuueteistkümnenda golfiraja griinile.

Krunt on varustatud vee ja kanalisatsiooniga, elektriliitumine 25 A, sidekaabel – Elion vaskkaabel, küte – elektriküte/õhksoojuspump.

Villa esimesel korrusel on esik-hall, avatud köök, suur kõrge laega ning kõrgete valgusrikaste akendega elutuba koos kaminaga, töötuba, magamistuba, pesu- ja hoiuruumid, wc ja saunakompleks, millest avaneb vaade merele. Saunas on elektriküttega kombikeris (auru või Soome sauna valiku võimalus) ja eesruumis pesuruum ning dušš kahele.

Teisel korrusel on üks suur magamistuba sisse ehitatud riidekapiga, duširuum wc’ga ja avar garderoob, mida saab taas kasutusele võtta elutoana, ning maja sisse avatud rõdu vaatega esimese korruse suurele elutoale.

Esimese korruse esik, köök ja saun on kivipõrandaga, teised toad ning teine korrus heleda tammeparketiga.

Kõikidest tubadest avaneb vaade golfiväljaku radadele.

Hind sisaldab piltidel olevat köögimööblit koos tehnika ja töösaarega, sisseehitatud garderoobe ja panipaikades asuvaid riiuleid, kaminat, eridisainiga valgusteid elutoa laes ja muid valgusteid, elektrilist robotniidukit ja terrassil olevaid päikesevarje/markiise.