Rumbi 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa äripind
690000 €
EnergiamärgisB
Ehitusaasta2018
Üldpind296.2 m²
Korrused5
Korrus1
Üldinfo: uus, muu
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: tsentraalne vesi, keskküte
Lisainfo: parkimine garaažis, turvauks, ventilatsioon, internet
Esinduslik Katla Maja(arhitekt Olavi Kukk, arendaja Liven Kinnisvara) paikneb kultusliku staatusega Kultuurikatla kompleksi naabruses, mis koos lähiümbruse hoogsa arenguga, annab pitseri kogu piirkonnale – juba on valminud mitmed trendikad mereäärsed elu- ja ärihooned, täieneb moodne „tulevikukvartal“ Porto Franco.
Juba trendikaks kujunenud asukohale lisavad võlu ja sarmi nii lähiümbruse restaureeritud ajaloolised hooned, moodne uusarhitektuur, nostalgiline Kalasadam, Kultuurikilomeeter kui boheemlik Kalamaja elukvartal. Seetõttu on alust arvata, et asukoha kõrge väärtus säilib läbi aastate.
Ühesõnaga – asukohaga siin mööda ei pane!

Müüdav pind asub hoone esimesel ja soklikorrusel. Sissepääse on 2, I korrusel ca 150 m2 ja alumisel samuti ca 150 m2. Hetkel on pind kujundatud industriaalstiilis pood- restoran-seminaride ruumiks, kuid kasutusvõimalust on ruumidel seinast seina. Avatud pinnal on suured vitriinaknad, klaasustega eraldatud ruum, wc ja soklikorrus, kus loomulikku valgust annavad laes olevad klaasist avad. Laed üle 3 m, korralikult välja ehitatud ventilatsioonisüstem, kaugküte, mis paigutatud põranda alla.
Soklikorrusel on 1 parkimiskoht (eraldiseisev kinnisasi). Maja ees on võimalik parkida kahel autol.

Võimalus alustada oma äritegevust kohe!