Pinda kokku 307,5 m2

Üürile anda äripind
3600 €
EnergiamärgisB
Ehitusaasta2018
Üldpind150 m²
Korrused5
Korrus1
Üldinfo: Vitriinaknad , Kasutusotstarve Muu, Seisukord Uus,
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: Vesi ja kanalisatsioon Tsentraalne vesi, Kütte liik Keskküte,
Lisainfo: Parkimine Parkimine garaažis, Turvalisus Turvauks, Muu Ventilatsioon, Sidevahendid Internet,
Esinduslik Katla Maja(arhitekt Olavi Kukk, arendaja Liven Kinnisvara) paikneb kultusliku staatusega Kultuurikatla kompleksi naabruses, mis koos lähiümbruse hoogsa arenguga, annab pitseri kogu piirkonnale – juba on valminud mitmed trendikad mereäärsed elu- ja ärihooned, täieneb moodne „tulevikukvartal“ Porto Franco.
Juba trendikaks kujunenud asukohale lisavad võlu ja sarmi nii lähiümbruse restaureeritud ajaloolised hooned, moodne uusarhitektuur, nostalgiline Kalasadam, Kultuurikilomeeter kui boheemlik Kalamaja elukvartal. Seetõttu on alust arvata, et asukoha kõrge väärtus säilib läbi aastate.
Ühesõnaga – asukohaga siin mööda ei pane!

Välja üüritav pind asub hoone esimesel ja soklikorrusel. Sissepääse on 2, I korrusel ca 150 m2 ja alumisel samuti ca 150 m2. Hetkel on pind kujundatud industriaalstiilis pood- restoran-seminaride ruumiks, kuid kasutusvõimalust on ruumidel seinast seina. Avatud pinnal on suured vitriinaknad, klaasustega eraldatud ruum, wc ja soklikorrus, kus loomulikku valgust annavad laes olevad klaasist avad. Laed üle 3 m, korralikult välja ehitatud ventilatsioonisüstem, kaugküte, mis paigutatud põranda alla.
Üürilepingu tingimused: 1-2 deposiit üürimakse suurusest, maakleritau 50%+ km ühe kuu üürisummast.
Võimalus alustada oma äritegevust kohe!