KÜTTEKULUDE KIRJETA KÕRVALKULUDE ARVE!

Mäe 3, Keila-Joa alevik, Keila vald, Harjumaa

Müüa korter
134000 €
EnergiamärgisA
Ehitusaasta2018
Üldpind81.5 m²
Toad3
Korrused4
Korrus1
Üldinfo: uus, korteriomand
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: maaküte
Lisainfo: lahtine rõdu
KORTERI KÕRVALKULUDE ARVEL KAJASTUB ÜLDELEKTRI KIRJE, MILLES SISALDUB ÜLDVALGUSTUSE-, VENTILATSIOONI-, SOOJA VEE TSIRKULATSIOONI JA KÜTTEKULU NING SEE OLI JAANUARIS 18,33 EUROT, VEEBRUARIS 6,93 EUROT.
2018. aasta sügisel Keilasse valminud Päikeseelamu asub ideaalselt linna sisekvartalis. Naabrus on tulvil häid poodlemisvõimalusi, hõrke maitseid ja toredaid inimesi. Läheduses asuvad nii koolid (ka muusikakool) kui lasteaiad, raamatukogu, kauplused, ühistranspordi peatused, tervisekeskus, pargid ja terviserajad – kõik vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Päikeseelamu puhul on tegemist liginullenergiahoonega, olles põhjalikult läbimõeldud ja projekteeritud ning energiat tootev korterelamu arendusprojekt.
Päikeseelamu on uus ja isikupärane neljakorruseline kortermaja, mille muudavad eriliseks ehitamisel kasutatud energeetilised lahendused ja energiasäästlikud uuendused. Sobilik kodu teadlikule inimesele või perele, kes otsib uut elukohta pikkadeks aastateks.
Päikeseelamus on kokku 26 valgusküllast, kaasaegse viimistluse ja tehniliste lahendustega eluruumi korteriomandit - 10 ühetoalist, 4 kahetoalist, 6 kolmetoalist ja 6 neljatoalist korterit. Korterite juurde kuuluvad rõdu ja/või prantsuse rõdu ning -1. korrusel paiknevad ruumikad panipaigad. Parkimiskohad asuvad majaesises parklas.
Märksõnadeks on hästi soojustatud seinad, kolmekordsed pakettaknad ja rõduuksed, päikeseenergia, vertikaalsete maasoojuspumpade kasutamine, soojustagastusega ventilatsiooni, majast väljuva reovee soojuse kasutamine.
Hoone katusel asetsevad päikesepaneelid annavad võimaluse vähendada kulusid ja saavutada sõltumatuse energiahindade kõikumisest.
Päikeseelamu keskmise suurusega korteri aastane energiakulu (elekter, küte, soe vesi) on umbes sama suur, kui C, D energiamärgisega majade korteri igakuine energiakulu. See tähendab samade tarbimisharjumuste puhul kordades väiksemaid kulusid, mistõttu te võite lubada endale suuremat ning kallimat korterit, kui tavamajas.
NB! Fotod on illustratiivsed, sest võivad olla tehtud mõnest teisest hoones asuvast korterist. Korteris pole köögimööblit, tehnikat ja valgusteid.
Korteri üldpindala moodustub eluruumidest 75,3 m², avatud rõdust 6,0 m² ja panipaigast 8,3 m² .
Hinnale lisandub notariaalse kasutuskorraga parklakoht väärtusega 800 €.
Vahemaad:
32 min Tallinna kesklinn autoga (Viru Väljak 26,5 km)
20 min Paldiski Lõunasadam autoga (22,8 km)
18 min Laulasmaa spaahotell autoga (15 km)
7 min Niitvälja Golf autoga (7,5 km)
11 min Keila bussijaam jalgsi (900 m)
10 min Keila rongijaam jalgsi (800 m)
6 min Keila Kool jalgsi (500 m)
4 min lähim bussipeatus jalgsi (400 m)
2 min Keila Selver (apteek, kiirtoit, jm.) jalgsi (200 m)
Helista mulle ja lepime lähemaks tutvumiseks aja kokku.