Planeering eraldi tubade ja köögiga!

Müüa korter
94000 €
EnergiamärgisD
Ehitusaasta1969
Üldpind57.2 m²
Toad3
Korrused9
Korrus1
Üldinfo: Omandivorm Korteriomand, Magamistubade arv 2, Põrandad Parkettpõrandad,
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: Vesi ja kanalisatsioon Tsentraalne vesi, Kütte liik Keskküte,
Lisainfo: Turvalisus Lukustatud trepikoda, Turvauks, Muu Garderoob eraldi, Lift, Sidevahendid Kaabel TV, Internet, Rõdu tüüp Lahtine rõdu,
Köök: Köögimööbel ja tehnika Keraamiline pliit,
Männipargi vahetus läheduses ootab üks hubane, 2017. a. suvel renoveeritud 3-toaline korter uusi omanikke. Eluruumis on kõik toad eraldi, samuti köök, aknad on õhtupäikese poole. Koridoris on sisseehitatud lükandustega garderoob.
Eelkõige sobib korter väikese lapsega perekonnale, ühist eluteed alustavale noorpaarile või pensionipõlve nautivale abielupaarile. Kuna korter asetseb maja viimase trepikoja esimesel korrusel, siis on autoga ligipääs väga mugav.
Naabrid on sõbralikud ja abivalmid ning majas on väga aktiivne ühistu - mitmel aastal on ühistu majatagune "hoov" saanud preemia, kui kõige kaunim aed Mustamäel. Lisaks on korteriühistu toimetanud nii hästi, et majal puuduvad kehtivad pangalaenud. Kortermajal on soojustatud välisfasaad ja vahetatud katus. Hiljutisemad teostatud tööd on torustiku välja vahetamine ning fonoluku süsteemi uuendamine koos uute telefonidega.
Talvised kulud maksimaalselt 150€, suvel 60-65€.
Korter on vaba ja ootab uusi elanikke!