KÜTTEKULUDE KIRJETA KÕRVALKULUDE ARVE!

Müüa korter
58300 €
Korrus3
EnergiamärgisA
Ehitusaasta2018
Üldpind42 m²
Toad1
Korrused4
Üldinfo: Seisukord Uus, Omandivorm Korteriomand,
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: Vannitubade arv 1, Kütte liik Maaküte,
Lisainfo: Rõdu tüüp Lahtine rõdu,
KORTERI KÕRVALKULUDE ARVEL KAJASTUB ÜLDELEKTRI KIRJE, MILLES SISALDUB ÜLDVALGUSTUSE-, VENTILATSIOONI-, SOOJA VEE TSIRKULATSIOONI- JA KÜTTEKULU NING SEE OLI JAANUARIS 7,23 EUROT, VEEBRUARIS 2,73 EUROT.
2018. aasta sügisel Keilasse valminud Päikeseelamu asub ideaalselt linna sisekvartalis. Naabrus on tulvil häid poodlemisvõimalusi, hõrke maitseid ja toredaid inimesi. Läheduses asuvad nii koolid (ka muusikakool) kui lasteaiad, raamatukogu, kauplused, ühistranspordi peatused, tervisekeskus, pargid ja terviserajad – kõik vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Päikeseelamu puhul on tegemist liginullenergiahoonega, olles kõrgeid kvaliteedinõudeid järgiv, põhjalikult läbimõeldud ja projekteeritud ning energiat tootev korterelamu arendusprojekt.
Päikeseelamu on uus ja isikupärane neljakorruseline kortermaja, mille muudavad eriliseks ehitamisel kasutatavad energeetilised lahendused ja energiasäästlikud uuendused. Sobilik kodu teadlikule inimesele või perele, kes otsib uut elukohta pikkadeks aastateks.
Päikeseelamus on kokku 26 valgusküllast, kaasaegse viimistluse ja tehniliste lahendustega eluruumi korteriomandit - 10 ühetoalist, 4 kahetoalist, 6 kolmetoalist ja 6 neljatoalist korterit. Korterite juurde kuuluvad rõdu ja/või prantsuse rõdu, -1. korrusel paiknevad ruumikad panipaigad. Parkimiskohad asuvad sisehoovis.
Märksõnadeks on hästi soojustatud seinad, kolmekordsed pakettaknad ja rõduuksed, päikeseenergia, vertikaalsete maasoojuspumpade kasutamine, soojustagastusega ventilatsiooni, majast väljuva reovee soojuse kasutamine.
Hoone katusel asetsevad päikesepaneelid annavad võimaluse vähendada kulusid ja saavutada sõltumatuse energiahindade kõikumisest.
Päikeseelamu keskmise suurusega korteri aastane energiakulu (elekter, küte, soe vesi) on umbes sama suur, kui C, D energiamärgisega majade korteri igakuine energiakulu. See tähendab samade tarbimisharjumuste puhul kordades väiksemaid kulusid ja te võite lubada endale suuremat ning kallimat korterit, kui tavamajas.
NB! Fotod on illustratiivsed, sest on tehtud mõnest teisest hoones asuvast korterist.
Korteri üldpindala moodustub eluruumidest 29,7 m², avatud rõdust 5,9 m² ja panipaigast 6,4 m² .
Hinnale lisandub notariaalse kasutuskorraga parklakoht väärtusega 800 €.
Vahemaad:
32 min Tallinna kesklinn autoga (Viru Väljak 26,5 km)
20 min Paldiski Lõunasadam autoga (22,8 km)
18 min Laulasmaa spaahotell autoga (15 km)
7 min Niitvälja Golf autoga (7,5 km)
11 min Keila bussijaam jalgsi (900 m)
10 min Keila rongijaam jalgsi (800 m)
6 min Keila Kool jalgsi (500 m)
4 min lähim bussipeatus jalgsi (400 m)
2 min Keila Selver (apteek, kiirtoit, jm.) jalgsi (200 m)
Tutvu projektiga lähemalt kodulehel: http://epicenter.ee/paikeseelamu/