Müüa korter
195000 €
Korrus2
EnergiamärgisC
Ehitusaasta2018
Üldpind70.4 m²
Toad3
Korrused3
Üldinfo: Magamistubade arv 2, Seisukord Uus, Omandivorm Korteriomand,
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: Vannitubade arv 2, Sanitaarruumid Saun, Dušš, Vesi ja kanalisatsioon Tsentraalne vesi, Kütte liik Põrandaküte (vesi),
Lisainfo: Turvalisus Signalisatsioon, Muu Ventilatsioon,
Köök: Köögimööbel ja tehnika Keraamiline pliit,
Korterelamu asub kesklinnas teiste korterelamute piirkonnas. Samas tänavas on asub keskhaigla ja sünnitusmaja. Kiire ühendus kesklinnaga,100 m kaugusel on bussipeatus.
Korterelamu on kolmekorruseline ja lamekatusega. Hoones on kolm korterit, igal korrusel üks. Korteritesse pääseb läbi avatud trepikoja.
Avatud trepikoda on paigutatud põhja küljele, et tagada ülejäänud fassaadidele võimalikult palju loomuliku valgust. Avatud trepikoja kõrval on kohe ka parkla kust on mugav pääs hoonesse. Iga korter on eraldi tuletõkkesektsioon.
Korteri üldine plaaniline lahendus on lihtne – tehnosüsteemid on paigutatud võimalikult ühte kohta ehk korteri keskele, vannituba, wc ning esik on planeeritud vähem valgust saavasse osasse ehk tulemüüri äärde. Ülejäänud ruumid on jaotatud aladesse kuhu paistab ruumidesse võimalikult palju loomuliku valgust.
Tänavale vaade avaneb suurest magamistoast ja elutoast. Soojasõlm asub esimesel korrusel trepi alla olevas ruumis. Kõikidel korteritel on roostevabastterasest prantsuse rõdupiir.
Kandekonstruktsiooniks on raudbetoon õõnespaneelid.
Aknad on puit-alumiinium raamis ja 3x klaaspaketiga. Põrandat katab tamme kolme lipiline laudparkett.
Korter on sisustatud köögimööbli ja tehnikaga Electrolux. Korterisse on ehitatud termotöödeldud puidust saun. sauna ees olev vannituba on suur ja avar. Vannituba on eradatud magamistoast lükanduksega. Esikus on maastlaeni peegelliuguksed. Kaks wc-d. Tule ja koli sisse!