Müüa äripind
180000 €
EnergiamärgisC
Ehitusaasta2018
Üldpind62.8 m²
Toad2
Korrused3
Korrus1
Üldinfo: Omandivorm Korteriomand, Kasutusotstarve Muu, Seisukord Uus,
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: Vesi ja kanalisatsioon Tsentraalne vesi, Kütte liik Põrandaküte (vesi),
Lisainfo: Muu Ventilatsioon,
Eluruum mis sobib äripinnaks asub kesklinnas korterelamute piirkonnas. Samas tänavas on sünnitusmaja ja keskhaigla.
Hoone kus äripind asub on kolmekorruseline. Hoonel on sisemise sajuveeäravooluga lamekatus. Kandekonstruktsiooniks on raudbetoon õõnespaneelid. Hoone lääne poolne külg on tulemüür. Hoones on lisaks äripinnale kaks korterit, igal korrusel üks. Korteritesse pääseb läbi avatud trepikoja.
Avatud trepikoda on paigutatud põhja küljele, et tagada ülejäänud fassaadidele võimalikult palju loomuliku valgust. Avatud trepikoja kõrval on kohe ka parkla kust on mugav pääs hoonesse. 100m läheduses on ka bussipeatus. Korrused moodustavad eraldi tuletõkkesektsioonid. Iga korter on eraldi tuletõkkesektsioon.
Ruumi üldine plaaniline lahendus on lihtne – tehnosüsteemid on paigutatud võimalikult ühte kohta ehk korteri keskele, vannituba, wc ning esik on planeeritud vähem valgust saavasse osasse ehk tulemüüri äärde. Ülejäänud ruumid on jaotatud aladesse kuhu paistab ruumidesse võimalikult palju loomuliku valgust.
Soojasõlm asub esimesel korrusel trepi alla olevas ruumis.
Aknad on puit-alumiinium raamis ja 3x klaaspaketiga. Põrandat katab tamme kolme lipiline laudparkett.
Ruum on sisustamata ja avar. Klendile sobivalt saab vajadusel muuta dušširuumi wc ja dušši asukohta. Valmidus on ka köögile või baariletile. Lagede kõrgus 2.70 m. Akendel on ees püstlamell kardinad. Aknad on maast laeni. Ruum on tänavalt möödujatele hästi simatorkav. Lisaks tavasissepääsule on ka tänavalt kaldteega sissepääs.