Kuulutuse detailvaade

Kuulutuse detailvaade2018-11-27T06:50:53+00:00
Üldinfo: Seisukord Renoveeritud, Omandivorm Kinnistu, Magamistubade arv 4, Katuse materjal Eterniitkatus,
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: Vannitubade arv 1, Sanitaarruumid Boiler, Saun, Dušš, Kütte liik Ahjuküte, Konditsioneer,
Lisainfo: Rõdu tüüp Terrass, Turvalisus Signalisatsioon, Turvauks,
Köök: Köögimööbel ja tehnika Gaasipliit,
Renoveeritud taluhoone, mille maa nõukogude aegsel perioodil jagati väiksemateks kruntideks suvilate ehitamiseks. Omaniku teab Valina talu ajalugu juba vene tsaariajast.
ELAMU: Kahekorruselise hoovipolsel sissepääsul on avar ja järvepoolsel väiksem terrass. I korrusel on elutuba köök, 2 magamistuba, söögituba, vannituba ja esik, teisel korrusel on järvepoolne rõduga elutuba ja kaks maggamistumba. Majal on oma valmimisele ajakohaselt madalad laed, kuid sellelgi poolest 190 cm pikkusele inimesele sirge seljaga läbitavad ukseavad. Kogu elektrisusteem on kaasajastatud. Lisaks ahjudele on olemas ka õhk-õhk soojuspump. Maaüksusele asuvast salvkaevust tarnitakse vesi elamusse kaasaegse veesüsteemi abil ning rajatud on imbväljakuga heitveesüsteem.
SAUN: Üsmna algupäraselt säilinud saunahoones on ka teeniajatuba, mis on praegu kasutusel töötoana, lisaks pööning, kus on suvisel ajal arhailisem välja puhata. Saunamajas on ka kuivkäimla.
VARJUALUNE: See on ehitatud küttepuidu ja hooajaliste esemete ning masinate hoiustamiseks.
Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
Liitu meie uudiskirjaga!
ErrorHere