Kuulutuse detailvaade

Kuulutuse detailvaade2018-11-27T06:50:53+00:00

PÄIKESEELAMU KLIENDIPÄEV 16.02.19 KELL 11:00 KUNI 13:00.

Müüa korter
58300 €
EnergiamärgisA
Ehitusaasta2018
Üldpind42 m²
Toad1
Korrused4
Korrus1
Üldinfo: Seisukord Uus, Omandivorm Korteriomand,
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon: Vannitubade arv 1, Kütte liik Maaküte,
Lisainfo: Rõdu tüüp Lahtine rõdu,
UUS HOIAK ELULE KEILA LINNAS!
2018. aasta sügisel Keilasse valminud Päikeseelamu asub ideaalselt linna sisekvartalis. Naabrus on tulvil häid poodlemisvõimalusi, hõrke maitseid ja toredaid inimesi. Läheduses asuvad nii koolid (ka muusikakool) kui lasteaiad, raamatukogu, kauplused, ühistranspordi peatused, tervisekeskus, pargid ja terviserajad – kõik vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Päikeseelamu puhul on tegemist liginullenergiahoonega, olles kõrgeid kvaliteedinõudeid järgiv, põhjalikult läbimõeldud ja projekteeritud ning energiat tootev korterelamu arendusprojekt.
Päikeseelamu on uus ja isikupärane neljakorruseline kortermaja, mille muudavad eriliseks ehitamisel kasutatavad energeetilised lahendused ja energiasäästlikud uuendused. Sobilik kodu teadlikule inimesele või perele, kes otsib uut elukohta pikkadeks aastateks.
Päikeseelamus on kokku 26 valgusküllast, kaasaegse viimistluse ja tehniliste lahendustega eluruumi korteriomandit - 10 ühetoalist, 4 kahetoalist, 6 kolmetoalist ja 6 neljatoalist korterit. Korterite juurde kuuluvad rõdu ja/või prantsuse rõdu, -1. korrusel paiknevad ruumikad panipaigad. Parkimiskohad asuvad sisehoovis.
Märksõnadeks on hästi soojustatud seinad, kolmekordsed pakettaknad ja rõduuksed, päikeseenergia, vertikaalsete maasoojuspumpade kasutamine, soojustagastusega ventilatsiooni, majast väljuva vee soojuse kasutamine.
Maja ümbritseb privaatne Keilale iseloomulik maitsekalt kõrghaljastatud sisehoov, kus koha on leidnud ka laste mänguväljak. Krundil asuv parkimiseks mõeldud plats eraldatakse omakorda ülejäänud sisehoovist hekiga nii müra kui saaste kaitseks.
Hoone katusel asetsevad päikesepaneelid annavad võimaluse vähendada kulusid ja saavutada sõltumatuse energiahindade kõikumisest.
Päikeseelamu keskmise suurusega korteri aastane energiakulu (elekter, küte, soe vesi) on umbes sama suur, kui C, D energiamärgisega majade korteri igakuine energiakulu. See tähendab samade tarbimisharjumuste puhul kordades väiksemaid kulusid ja te võite lubada endale suuremat ning kallimat korterit, kui tavamajas.
NB! Fotod on illustratiivsed, sest on tehtud mõnest teisest hoones asuvast korterist.
Korteri üldpindala moodustub eluruumidest 29,7 m², avatud rõdust 5,9 m² ja panipaigast 6,4 m² .
Hinnale lisandub notariaalse kasutuskorraga parklakoht väärtusega 800 €.
Vahemaad:
32 min Tallinna kesklinn autoga (Viru Väljak 26,5 km)
20 min Paldiski Lõunasadam autoga (22,8 km)
18 min Laulasmaa spaahotell autoga (15 km)
7 min Niitvälja Golf autoga (7,5 km)
11 min Keila bussijaam jalgsi (900 m)
10 min Keila rongijaam jalgsi (800 m)
6 min Keila Kool jalgsi (500 m)
4 min lähim bussipeatus jalgsi (400 m)
2 min Keila Selver (apteek, kiirtoit, jm.) jalgsi (200 m)
Fotod on reaalsetest korteritest, kuid siiski illustratiivsed.
Tutvu projektiga lähemalt kodulehel: http://epicenter.ee/paikeseelamu/
Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
Liitu meie uudiskirjaga!
ErrorHere