Uus hind!

Müüa maa/krunt
34500 €
Krundi pindala3746 m²
Üldinfo: Detailplaneering tehtud ,
Müüa kinnistu koos projekti ja ehitusloaga. Valgerannas. Valgerand on prestiižne rajoon Pärnu linna külje all, mis ühendab endas nii linna kui ka looduse läheduse. Pärnu kesklinna on sealt ainult 10 minuti pikkune autosõit. Samuti on Valgeranna ja Pärnu vahel olemas väga hästi toimiv linnaliini bussiliiklus.
Vaba aja veetmiseks on Valgerannas olemas laialdaselt võimalusi. Võite mängida golfi või diskgolfi uues White Beach Golfis, nautida päikeseloojangut jalutades Valgerannas või teha kerge tervisejooksu lähedal asuvas metsas.
Ehitusloa ja projekti hinnaks on lisaks müügihinnale 1500 eurot. Kinnistule võimalik ehitada ridaelamu. Planeering on hästi läbimõeldud, suured maani aknad, palju valgust, kvaliteetsed ehitusmaterjalid ning mugav ja ökonoomne maaküte. Selles on stiili, värskust ja luksuslikkust. Veel on olemas praktiline garaaz, ning avar esik. Hoone energiaklass on B. Majal on neli magamistuba, avar elutuba koos köögiga millest väljapääs ka suurele puitterassile. Lisaks on olemas wc, saun ja vannituba. Broneeri kinnistu kohe ja saad ehitusel kaasa rääkida ning kujundada täpselt enda maitse järgi.