Epicenter Kinnisvara jätkab oma inimeste tutvustamist, seekord on suures plaanis üks meie pikaajalisem ja edukaim töötaja, kelle lojaalsusest ning rahumeelsest kannatlikkusest on nii mõnelgi õppida.

Saage tuttavaks: Kairi Ummus

Aastaid kinnisvaraäris: 22, neist 12 aastat Pindi Kinnisvaras, 5 aastat RE/MAX Professionalsis ja 5 aastat Epicenter Kinnisvara koosseisus.

Kodude arv läbi elu: 5. Minu lapsepõlvekodu oli Mustamäel. Ülikooli ajal kolisin Kristiinesse, kus alustasin pisikese 2-toalise korteriga. Muide vaade oli magamistoa aknast vanalinna tornidele. Hiljem kolisin suuremasse korterisse samas piirkonnas. Aastatel 2005-2007 elasin Vilniuses, ühes hinnatuimas tornelamus.

Kui sündis minu poeg, kolisime elama Laagrisse, hoonesse, mis pärineb 1900 aastate algusest ja paikneb Pääsküla jõe ääres. See on minu kodu ka praegu.

Unistuste kodu: Minu väike unistus on soov endale soetada kodu, mis paikneb soojas kliimas, näiteks Kagu-Aasias. Sinna soovin ma oma teist “pesa”, mis mind alati ootab.

 

KUIDAS SATTUSID KINNISVARAÄRISSE?

Siia sattusin ma tõesti juhuslikult. Kõndisin Palace hotelli juures üle sõidutee, kuhu mind kutsuti tuttava-tuttava juurde tööintervjuule. Siin on veel üks hea nali! Toona asus Pindi Kinnisvara Salva kindlustuse majas, Pärnu mnt 16 ja seal soklikorrusel asus söögikoht Amsterdam, millest mul polnud õrna aimugi. Inimene, kes mind vestlusele kutsus, ütles, et kohtume homme Amsterdamis. Jäin jahmunult otsa vaatama ja ütlesin, et: “Homseks ma küll Hollandisse ei jõua!” Kõik said kõvasti naerda.

Nii ma 1995. aasta detsembris Pindi Kinnivaras oma esimesi samme kinnisvaraäris tegema hakkasingi.

PALJUD INIMESED TUNNEVAD PEALE 10 AASTAT ÜHTE JA SAMA ASJA TEHES, ET TAHAVAD KARJÄÄRIMUUTUST, KAS SINUL POLE SELLINE TUNNE TULNUD?

Absoluutselt mitte.

Mulle meeldib selle töö iseloom – saan ise päeva planeerida ja ei pea istuma kellast kellani ühes kohas ja ootama, millal tööpäev lõpeb. Olen inimene, kellele meeldib liikumine, suhtlemine ja vabadus. Lisaks olen selles valdkonnas võimeline koolitama, pakkuma konsultatsioone ja tegema tavalist maakleitööd. Vaheldust jagub J

Võtaks lühidalt kokku: elus on oluline teha seda, mis sulle meeldib. Ära vali tööd selle järgi, kas see sind rikkaks teeb. Tegevus, mis kuulub sinu missiooni ning mida sa armastad, teeb sind õnnelikuks ja toidab alati ära.

See on minu elustiil, kuidagi teistmoodi ei kujutaks ettegi.

MIDA SA KOOLIS ÕPPPISID? KAS SA OLID HEA ÕPILANE?

Ülikoolis õppisin juurat. Praktiliselt olin viieline, mulle meeldis pingutada – see oli väljakutse!

PALJU SUL VABA AEGA ON? MIS SA VABAL AJAL TEHA ARMASTAD?

Ilmselgelt on kogu aeg kiire. Aeg on ju raha!

Samas on minu moto:

Iga uus päev toob sinu ellu uue alguse. Hinga sügavalt sisse, astu sellele julgelt vastu ja tee sellest oma parim päev.

Minu üks armastatum lause on: Sünni ja surma vastu ei ole rohtu, ainus võimalus on vahepealset aega nautida.

Vabal ajal armastan tegevust, olgu see siis matkamine või tänapäevaselt “Exit room” või mõni teine tegevus, mitte lihtsalt pidu.

ON SUL LEMMIKLOOM? KES? KUI JAH, MIKS JUST TEMA?

Ja, meil on küülik, nimega Mancha. Miks? Sest ta on lihtsalt meie perele maailma armsaim energiapomm.

MÕNI HUVITAV SEIK KINNISVARAKARJÄÄRIST?

Eks neid seiku ikka on olnud. Aga üks, mis kohe meenub, on üks aktiivne noormees, kes tuli mu juurde müüki pakkuma korterit, mille ta oli testamendiga paar päeva tagasi pärinud. Pidin ikka väga pikalt seletama, mida see fakt tähendab.

MIS ON SU ELU SUURIM SAAVUTUS?

Esiteks loomulikult minu pere ja 10 aastane poeg Karmo-Erik.

Tööalaselt olen omale suutnud luua lisaks igapäevasele ärile Epicenter Kinnisvaras, platvormi, kus olen saavutanud usalduse kogu Eesti Kinnisvaraturul. Mind usaldatakse nii maakleri kutsetunnistuste andmisel, kui ka Aukohtus otsuste tegemistel.

Kairi2